Zaloguj się
Witamy w systemie rejestracyjnym kandydatów na studia
AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ w WARSZAWIE
Informujemy, że rejestracja na studia cywilne na rok akademicki 2021/2022 rozpocznie się w maju 2021 r., ale już dziś zapraszamy do odwiedzenia serwisu dla KANDYDATÓW i zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej uczelni: REKRUTACJA 2021/2022


Punkty rekrutacyjne

STUDIA I i II STOPNIA


Kontakttel. 261-813-137
lub 261-813-822
rekrutacja.aszwoj@akademia.mil.pl

godz. 8:00-15:00 pn.-pt.

STUDIA PODYPLOMOWE


Kontakttel. 261-814-438
rekrutacja.aszwoj@akademia.mil.pl

godz. 8:00-15:00 pn.-pt.Przed przystąpieniem do rejestracji przygotuj następujące dokumenty:
 • dowód osobisty
 • świadectwo dojrzałości/ukończenia szkoły średniej/dyplom ukończenia szkoły wyższej
 • aktualne, kolorowe zdjęcie w formacie JPG, JPEG o wymiarach 232 x 291 pikseli (+/-100px) i rozdzielczości 300-400 dpi (tzw. "do dowodu tożsamości" - NA BIAŁYM TLE)

 • Więcej szczegółów dotyczących zdjęcia znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/gov/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

  TUTAJ możesz łatwo zmniejszyć swoje zdjęcie. Po wgraniu zdjęcia należy wybrać rozmiar 320x240, wielkość zdjęcia pozostaje bez zmian.

  UWAGA! Wszystkie zdjęcia typu: selfie, zdjęcie zdjęcia lub wycinek ze zdjecia grupowego będą usuwane. Osoby, które zakwalifikują się na studia a nie będą posiadały zdjęcia w systemie - nie otrzymają legitymacji.

  Informacje o tym, gdzie i kiedy należy składać dokumenty można znaleźć na stronie www.akademia.mil.pl, w zakładce KANDYDAT.


  PROSIMY O PRZEMYŚLENIE WYBORU KIERUNKU/KIERUNKÓW STUDIÓW. PO ZAPISANIU SIĘ NA STUDIA NIE MA MOŻLIWOŚCI EDYCJI KIERUNKU PRZEZ STRONĘ REKRUTACJI.

  Pamiętaj, że w ramach jednej opłaty rekrutacyjnej, wynoszącej 85 zł, możesz wskazać kierunki alternatywne w obrębie jednego Wydziału. Natomiast jeżeli ubiegasz się o przyjęcie na kierunki w dwóch Wydziałach musisz dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 170 zł. Termin płatności zależy od wybranego poziomu studiów, a szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w harmonogramie rekrutacji.

  W procesie rejestracji, każdy kandydat otrzymuje indywidualny numer rachunku, na który należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Numer subkonta jest dostępny po zalogowaniu się na konto kandydata kilka minut po zakończonej rejestracji. Rachunek jest aktywny tylko w okresie rekrutacji i należy wpłacać na niego tylko opłatę rekrutacyjną.  UWAGA CUDZOZIEMCY!!!

  Podczas rejestracji w zakładce Ukończona szkoła średnia, przy określaniu rodzaju matury proszę wybrać opcję „stara matura”.


  W razie PROBLEMÓW TECHNICZNYCH należy skontaktować się z Administratorem strony, pod adresem: support@akademia.mil.pl (UWAGA! w treści maila proszę o podanie nr kandydata, nr Pesel oraz imienia i nazwiska)

  Potrzebujesz pomocy w rekrutacji? Kliknij POMOC  Sugerowane przeglądarki: Internet Explorer / Mozilla Firefox


  © 2017 Akademia Sztuki Wojennej