Zaloguj się
Witamy w systemie rejestracyjnym kandydatów na studia AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ w WARSZAWIE

Punkty rekrutacyjne

WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

Kontaktbud. 25, pok. 79

Kontakttel. 261- 814-438
(studia I i II st.)
261-814-657 (podyplomowe)

godz. 8:00-15:00 pn.-pt.

WYDZIAŁ WOJSKOWY

Kontaktbud. 94, pok. 19

Kontakttel. 261-813-137 (studia I i II st., podyplomowe)

godz. 8:30-15:00 pn.-pt.

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA

Kontaktbud. 94, pok. 15

Kontakttel. 261-813-822 (studia I i II st.)
261-813-568 (podyplomowe)

godz. 8:00-15:00 pn.-pt.

UWAGA! REKRUTACJA 2019/2020 ROZPOCZYNA SIĘ 6 MAJA 2019R.Przed przystąpieniem do rejestracji przygotuj następujące dokumenty:
 • dowód osobisty
 • świadectwo dojrzałości/ukończenia szkoły średniej/dyplom ukończenia szkoły wyższej
 • aktualne, kolorowe zdjęcie w formacie JPG, JPEG o wymiarach 232 x 291 pikseli (+/-100px) i rozdzielczości 300 dpi (+/-100dpi) (tzw. "do dowodu tożsamości") NA BIAŁYM TLE
 • załączone zdjęcie NIE MOŻE BYĆ zdjęciem zdjęcia

 • TUTAJ możesz łatwo zmniejszyć swoje zdjęcie. Po wgraniu zdjęcia należy wybrać rozmiar 320x240, wielkość zdjęcia pozostaje bez zmian.

  UWAGA! Wszystkie zdjęcia typu: selfie, zdjęcie zdjęcia lub wycinek ze zdjecia grupowego będą usuwane. Osoby, które zakwalifikują się na studia a nie będą posiadały zdjęcia w systemie - nie otrzymają legitymacji.

  Twoja kandydatura na wybrany kierunek zostanie rozpatrzona w procesie rekrutacji pod warunkiem dostarczenia kompletnego zestawu dokumentów. Nie ma możliwości przesłania dokumentów pocztą elektroniczną, tradycyjną, bądź kurierem. Jeżeli nie możesz osobiście dostarczyć dokumentów, wyznacz pełnomocnika, który zrobi to w Twoim imieniu. Pamiętaj, że musi on posiadać komplet wymaganych dokumentów, w tym Twój dowód osobisty (lub kopię uwierzytelnioną przez notariusza).

  Informacje o tym, gdzie i kiedy należy składać dokumenty można znaleźć na stronie www.akademia.mil.pl, w zakładce KANDYDAT.


  PROSIMY O PRZEMYŚLENIE WYBORU KIERUNKU/KIERUNKÓW STUDIÓW. PO ZAPISANIU SIĘ NA STUDIA NIE MA MOŻLIWOŚCI EDYCJI KIERUNKU PRZEZ STRONĘ REKRUTACJI.

  Pamiętaj, że w ramach jednej opłaty rekrutacyjnej, wynoszącej 85 zł, możesz wskazać kierunki alternatywne w obrębie jednego Wydziału. Natomiast jeżeli ubiegasz się o przyjęcie na kierunki w dwóch Wydziałach musisz dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 170 zł. Termin płatności zależy od wybranego poziomu studiów, a szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w harmonogramie rekrutacji.  Kandydaci po wybraniu kierunków nie będą mieli możliwości ich zmiany. Bardzo prosimy o przemyślane wybory kierunków.


  W procesie rejestracji, każdy kandydat otrzymuje indywidualny numer rachunku, na który należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Numer subkonta jest dostępny po zalogowaniu się na konto kandydata kilka minut po zakończonej rejestracji. Rachunek jest aktywny tylko w okresie rekrutacji i należy wpłacać na niego tylko opłatę rekrutacyjną. Po zakończeniu rekrutacji ulega on likwidacji.

  Osoby przyjęte na studia opłacają czesne na inny, indywidualny nr subkonta, który otrzymają po nadaniu nr albumu wraz z dostępem do Wirtualnej Uczelni.


  UWAGA CUDZOZIEMCY!!!

  Podczas rejestracji w zakładce Ukończona szkoła średnia, przy określaniu rodzaju matury proszę wybrać opcję „stara matura”.


  W razie problemów technicznych należy skontaktować się z Administratorem strony, pod adresem: support@akademia.mil.pl (UWAGA! w treści maila proszę o podanie nr kandydata, nr Pesel oraz imienia i nazwiska)

  Potrzebujesz pomocy w rekrutacji? Kliknij POMOC  Sugerowane przeglądarki: Internet Explorer / Mozilla Firefox


  © 2017 Akademia Sztuki Wojennej